11-11-11 ve Bir'lik Sistemi

 

11-11-11 tarihi eski sistemin yıkılıp yeni sistemin devreye gireceği tarihtir. Eski sistem BEN'e, yeni sistem BİZ'e yani BİR'liğe hizmet veren bir sistemdir. Yeni sistem BİR'liğin sistemidir, BİR olmanın sistemidir. 11 sayısı güçlü birliği, 1 sayısı başlangıcı işaret eder. Bu tarih, kendi içinde BİR olanların BİR'lik olacağı bir tarihtir. 6 tane 1 olmasının anlamı, birliğe ulaşmışların 6'lı gruplar oluşturması gerektiği anlamındadır. Üstadlar ve üstadların üstadları, bu tarihte bir araya gelmeliler ve çember çalışması yapmalıdırlar. 6 lı gruplar halinde ayakta el ele tutuşup, kozmik enerjileri tepe çakralarından çekerek, bir vortex oluşturmalı ve kendi kalplerinden birbirine ve dünyaya göndermelidirler. Bu çalışma yapılması zaruri bir çalışmadır. Dünya'nın bu birlik enerjisine ihtiyacı vardır. Dünya ana, bazı doğa olayları ile sizleri bir araya getirebilir ki, bu, yüksek bir olasılıktır. Çünkü insanlık, tarihte de bilindiği üzere, sadece zor durumlarda bir araya gelmiştir. Yeni sistem BİR'lik sistemidir ve insanlar BİR olarak hareket etmeyi öğreneceklerdir! 

 

11-11-11 tarihi insanın bağımlı olduğu maddenin yıkımı, birlik içinde yaratıma gireceği bir tarihtir. O sebeple, grup oluşturan üstad ruhlar, yapmanız gereken çember çalışmasından sonra, dünya ana'nın nasıl olmasını istiyorsanız, BİR'likte aynı imgelemede bulunmalısınız. Unutmayın bu sistemde yıkılacak olan sizlerin bağımlılıklarınızdır. Bağımlı olduğunuz, her ne ise; bunlar ortadan kalkacaktır. 

 

Bazı insanlar böylesi önemli bir zamanda, hala maddenin (paranın) peşine düşmüşlerdir. Göksel alemlerin izniyle indirilen bu kozmik enerjileri bile parayla satmaya kalkanlar vardır. Bu bizim muradımız değildir. 

 

Her an neşe ve sevgi içinde olun, sadece böylesi özel günlerde değil! Ve sevgi size, BİR'lik olmayı öğretecek. Sizleri sonsuz sevgimizle seviyor ve selamlıyoruz, huzurunuz huzurumuzdur.

 

 

Kahin1980

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !